Usługi

ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW

Wykonujemy różnego rodzaju usługi ogrodnicze, w ramach których oferujemy między innymi zakładanie trawników, nawożenie i ich pielęgnacja.

Kosiarka

PROJEKTOWANIE I ZAKŁADANIE OGRODÓW

W naszej ofercie znajdą Państwo również projektowanie i realizacja różnorodnych rozwiązań z zakresu projektowania ogrodów z małą architekturą ogrodową, systemem nawadniającym i nawierzchniami. Wykonując aranżacje ważna jest dla nas ochrona środowiska dlatego stosujemy rozwiązania ekologiczne i staramy się podkreślać walory naturalnego otoczenia.

NOWOŚĆ!

Zgłoś się do nas a wykonamy jego wizualizację i zmienimy nie do poznania! Projekty zieleni przy budynkach mieszkalnych, instytucjach, urzędach, obiektach rekreacyjnych Wykonywanie zieleni, ogrodów przydomowych Zakładanie systemów nawadniających Inwentaryzacje zieleni Zakładanie i pielęgnacja trawników sianych i z rolki.

Szczegóły pod numerem telefonu: 792127410

NAPRAWA SPRZĘTU

W ramach usług świadczonych przez naszą firmę znajduje się efektywna naprawa kosiarek, serwis sprzętu ogrodniczego a także oferujemy tanie i profesjonalne ostrzenie noży do kosiarek.

usługi

OPIEKA NAD GROBAMI

Oferujemy kompleksowe całoroczne sprzątanie grobów, dzięki któremu można mieć pewność, że groby bliskich osób są zadbane, nawet jeśli sami nie mamy możliwości o to zadbać.

Opieka nad grobami

OBSŁUGA FIRM

Zajmujemy się kompleksową opieką firm powiązaną z dostawami środków czyszczących, bhp oraz naprawą sprzętu.

Obsługa firm

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło