KOSA SPALINOWA BC 330 B

KOSA SPALINOWA BC 330 B

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

749,00 zł
z VAT

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 749,00 zł od 15.06.2024 dla tego produktu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

logo AL-KO

Kosa spalinowa AL-KO BC 330 B

Koś niezależnie i gdziekolwiek chcesz: AL-KO BC 330 B przekonuje wydajnością koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Kosa spalinowa o szerokości roboczej 41 cm (żyłka) lub 25 cm (nóż) sprawdza się w większych ogrodach, na łąkach, na zboczach i na krętych terenach - bez kabli lub ładowania akumulatora. Pracuj tą kosą tam, gdzie kosiarka osiąga swoje możliwości.

Niska waga, regulowana kierownica typu bike i wygodna funkcja regulacji żyłki - automatyka impulsowa - dla zawsze optymalnej długości żyłki. Wszystkie te cechy zapewniają, że kosa jest bardzo bezpieczna i łatwa w użyciu. Ponadto dzięki pasowi nośnemu praca jest wygodna i ergonomiczna.

Szczegóły techniczne kosy spalinowej AL-KO BC 330 B

Dzięki łatwemu do uruchomienia silnikowi 2-suwowemu 0,9 kW najnowszej generacji, ta kosa jest niezastąpionym pomocnikiem, z którego możesz łatwo i bezpiecznie korzystać nawet jako początkujący i hobbystyczny ogrodnik. Z wielką mocą pokonasz każdy teren – czy to na dużych trawnikach, w wysokiej trawie czy w zaroślach.

Elastyczność pracy dzięki wymiennej głowicy tnącej: głowicę żyłkową o szerokości cięcia 41 cm zastępuje w mgnieniu oka dołączony do zestawu metalowy nóż o szerokości roboczej - dla łatwego wykoszenia zarośla i dzikich roślin! Niewielka waga wynosząca zaledwie 7,3 kg oraz łatwa obsługa z ergonomicznym uchwytem typu bike zapewniają wydajną pracę i szybkie rezultaty koszenia w dzikim terenie, jak również przy ogrodzeniach i ścianach, a zwłaszcza na zboczach. Lekka, wytrzymała rura trzonu wykonana z aluminium. Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić optymalną długość nici podczas koszenia - po prostu uderz głowicą żyłkową o ziemię (nie wolno tego robić podczas założonego noża do koszenia!).

Dzięki silnikowi spalinowemu jesteś niezależny od czasu ładowania baterii i splątanych kabli - Twój plus na dużych trawnikach i odległych obszarach.

Pomimo silnika benzynowego, BC 330 B dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, optymalnemu rozłożeniu ciężaru i wygodnym uchwytom jest łatwy w obsłudze nawet dla hobbystów i początkujących ogrodników.

Uwaga: Informacje dotyczące obszarów koszenia mogą się różnić w zależności od rodzaju ścinanego materiału (wysokość trawy, gęstość, stopień zawilgocenia itp.).

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Easy
Żyłka tnąca w cm 41
Moc w kW 0.9
Moc w KM 1
Pojemność w cm³ 32
Typ silnika 2-suwowy
Obr./min 7000
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik nie
System Easy Start nie
Przełącznik "Ready to start" nie
Ssanie automatyczne Nie
Długość cięcia w cm 25
Wartość drgań w m/s² 8.3
Zapasowa szpula nie
Silnik Spalinowy
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 98
Średnica wału w mm 26
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Poziom hałasu w dB(A) 111
Wartość K w m/s² 1
Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Dzielony wał brak
113758
1 Przedmiot

Może ci się spodobać również

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło