Dmuchawy do liści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Dmuchawa do liści Cedrus DM05PRO

  1,560.00

  Dmuchawa spalinowa do liści Cedrus DM05PRO to maszyna do zadań specjalnych. Wyposażona została w mocny i niezawodny silnik o pojemności 75cm3. Dmuchawa wyposażona jest bardzo wygodne szelki, które amortyzują wibracje powstałe podczas pracy.

  Podgląd
 • Dmuchawa do liści Cedrus DM04

  899.00

   

  Dmuchawa do liści Cedrus

  Wygodna i komfortowa dmuchawa do liści ze spalinowym silnikiem do idealne urządzenie do zastosowań prywatnych oraz profesjonalnych. Dmuchawa o mocy 2 KM i objętości powietrza 14,4 m3 na 1 minutę jest wyposażona w wygodne szelki do noszenia.Urządzenie odznacza się niskim poziomem wibracji dzięki czemu pracując nią kilka godzin operator nie odczuwa zmęczenia i praca nie jest uciążliwa. Wydajny silnik spalinowy o pojemności 41,5 cm3 jest odizolowany od systemu zawieszenia amortyzatorami dzięki czemu nie przenosi drgań na operatora.

  Dmuchawa plecakowa do liści

  Dmuchawa plecakowa Cedrus DM04 idealnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie. Dzięki dużej mocy oraz niskiej wadze urządzenia, z powodzeniem oczyścisz ogród z liści przy minimalnym wysiłku. Specjalne amortyzatory izolują silnik od systemu szelek, dzięki czemu operator odczuwa bardzo niski poziom wibracji.

  Podgląd
 • Dmuchawa / Odkurzacz Cedrus DM03 2W1

  799.00

   

  Dmuchawa spalinowa Cedrus DM03 2W1 łączy w sobie funkcję dmuchawy oraz odkurzacza do liści. W każdym momencie w bardzo krótkim czasie możemy skorzystać z funkcji zbierania lub zdmuchiwania liści. Dodatkowo wciągane liście, za pomocą specjalnego noża na wentylatorze, są rozdrabniane w stosunku 16:1. W przypadku urządzeń ręcznych bardzo ważną cechą jest waga maszyny. Dmuchawa Cedrus DM03 waży 4,1 kg natomiast po zamontowaniu rur i worka na liście waga wzrasta nieznacznie do 5 kg.

  Dmuchawę Cedrus DM03 2W1 bardzo łatwo uruchomić, a dodatkową zaletą jest blokada obrotów silnika, dzięki czemu operator nie musi cały czas naciskać na dźwignię gazu podczas pracy.

  Podgląd
 • Dmuchawa spalinowa Shindaiwa EB810

  3,219.00

  PRODUKT RENOMOWANEJ MARKI

  Dzięki silnikowi o pojemności 79,9 cm3 dmuchawa spalinowa Shindaiwa EB810 generuje niesamowity maksymalny przepływ powietrza do 1819 m3/h przy sile 44,4 N, co czyni ją najmocniejszą dmuchawą na rynku. To maszyna stworzona do najcięższych zadań w których dodatkowa moc znacznie zwiększa efektywność pracy.

  Podgląd
 • Dmuchawa spalinowa Shindaiwa EB3410/EC2

  1,450.00
  Pojemność silnika: 34,0cm3
  Moc: 1,1 kW
  Waga na sucho: 5,6 kg
  Pojemność zbiornika paliwa: 600 ml
  Wydajność powietrza z rurą: 11,3 m3/min.
  Prędkość wdmuchiwanego powietrza: 320 km/h
  Podgląd
 • Plecakowa dmuchawa spalinowa ECHO PB-8010

  3,179.00

  Dmuchawa plecakowa ECHO PB-8010 to najmocniejsza dmuchawa w ofercie! Dzięki silnikowi o pojemności 79,9 cm3 osiągamy niewiarygodny maksymalny przepływ powietrza do 1819 m3 / h przy sile 44,4 N, co czyni tą maszynę najmocniejszą dmuchawą w ofercie Echo. Przeznaczona do najcięższych prac dla profesjonalistów, u których dodatkowa moc pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek. PB-8010 jest lekka i ergonomiczna dzięki ramie z włókna węglowego i specjalnej obudowie wentylatora. Wlot wentylatora cyrkuluje również powietrze wokół pleców operatora w celu ich chłodzenia w gorące dni. Wytrzymały filtr powietrza znajduje się na szczycie urządzenia, chroniąc silnik przed kurzem i zanieczyszczeniami podczas pracy w najtrudniejszych warunkach, a przy tym jest łatwo dostępny dla operatora – bez użycia narzędzi.

  Podgląd
 • Dmuchawa spalinowa Echo PB-2620

  1,199.00

  Lekka, profesjonalna dmuchawa Echo PB-2620 to jedna z najlepszych w swojej klasie dmuchawa ręczna posiadająca świetną wydajność i szereg funkcji zwiększających jej możliwości i przydatność do wszystkich postawionych przed nią zadań.

  Spalinowa dmuchawa Echo EB-2620 wyposażona jest w profesjonalny silnik o pojemności 25,4 cm3, generujący moc 1,2 KM to najpotężniejsza dmuchawa ręczna w ofercie Echo. Na uwagę zasługuje uchwyt zapewniający najwyższą zwrotność i układy redukcji drgań. Jest to maszyna, która pozytywnie zaskoczy Cię swoją siłą i możliwościami, jakie daje to lekkie, kompaktowe i zwrotne narzędzie.

  Podgląd
 • Dmuchawa spalinowa ECHO PB-250

  999.00

  Dmuchawa ECHO PB-250 to profesjonalna i bardzo lekka dmuchawa spalinowa. To maszyna, która szybko i skutecznie usuwa liście i inne zanieczyszczenia ogrodowe, dzięki swojej maksymalnej prędkości wydmuchu 81,4 m/s. Do tego jest to maszyna, która potrafi zaskoczyć swoją wydajnością wydmuchu powietrza wynoszącą 570 m3/h.

  Podgląd
 • Odkurzacz – dmuchawa spalinowa ECHO ES-255ES

  1,349.00

  Dmuchawa – Odkurzacz ECHO ES-255ES to profesjonalna i lekka dmuchawa, posiadająca także funkcję odkurzacza do liści oraz niszczarki do liści. To maszyna, która szybko i skutecznie usuwa liście i inne zanieczyszczenia ogrodowe. Rozdrabnia również materiał  zmniejszając jego objętość w stosunku12:1. ECHO ES-255ES opiera się na koncepcji wygody użytkowania i maksymalizacji wydajności. Dmuchanie, odkurzanie i niszczenie jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

  Podgląd
 • Dmuchawa spalinowa Shindaiwa EB770

  2,569.00

  PRODUKT RENOMOWANEJ MARKI

  Potężna wydajność i prędkość wydmuchiwanego powietrza pozwala na wykonywanie zadań w mgnieniu oka. Dzięki technologii antywibracyjnej i wytrzymałemu filtrowi powietrza dmuchawa spalinowa Shindaiwa EB770 to maszyna do ciągłej pracy w najtrudniejszych warunkach.

  Podgląd
X