Slider bok

Piotrki autoryzowanym dealerem Iseki Polska

Jest nam ogromnie miło poinformować, że wraz z nadejściem 2022 roku trafiliśmy na listę autoryzowanego dealera japońskiej marki Iseki specjalizującej się w produkcji najlepszych traktorów. 

Kilka słów o marce ISEKI

Profesjonalne produkty do pielęgnacji krajobrazu o utrzymania czystości – tym zajmujemy się w ISEKI od 1926 roku. Od tego czasu nasze portfolio stale rośnie. Aktualnie mamy w ofercie ciągniki rolnicze i komunalne, profesjonalne kosiarki do trawy oraz różnorodne akcesoria. W tym długim czasie rośnie też nasza wiedza o technologii i o klientach. Od samego początku ISEKI wykorzystuje każdą szansę na poznanie potrzeb użytkowników. Dzięki nowym technologiom, innowacyjnym produktom, dbałości o środowisko i zrównoważonemu rozwojowi w zakresie ekonomii, ekologii odnosimy sukces. Dziś ISEKI jest jednym z wiodących dostawców w Japonii i Europie i jest uznawany za wyspecjalizowanego producenta z kompletnym rozwiązaniem systemowym dla wielu klientów.

ISEKI oznacza kompetencję, długowieczność, zrównoważony rozwój, wysoką wartość odsprzedaży i maksymalną wydajność. Używamy wyłącznie materiałów i komponentów najwyższej jakości. Każdy produkt, zanim opuści fabrykę, jest dokładnie testowany pod względem staranności projektowania, niezawodności i jakości wytwarzania.

Nasz asortyment spełnia wysokie wymagania rynku europejskiego. Wszystkie urządzenia są zgodne z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i, jeśli są wskazane, są również dopuszczone do użytku na drogach publicznych.